+372 5503191 

info@pelletikamin.ee

 www.facebook.com/Pelletikamin  

Ostuinfo

Meie toodete ostmiseks on kaks võimalust. Esiteks võimalus kus leiate sobiva toote meie lehelt ning seejärel suhtete meiega otse, kas siis telefoni või meili teel, et täpsustada näiteks paigaldus või lisamaterjalide ostu.

Teine võimalus on see, et olete oma otsuses kindel ning toode on täpselt välja valitud. Sellisel juhul on kõige parem ja kiirem variant kasutada meie kodulehe ostukorvi nii nagu see on kirjeldatud allolevas lõigus.

Lisa korvi

Leia meie tootevalikust sobiv toode ning vajuta “LISA KORVI”

Ostukorvis vali sobiv riik ning kauba kättesaamise variant. Nii transport üle Eesti kui ka ise järgi tulemine on täiesti tasuta. Meiepoolse kohaletoomise juurest tasuba aga meeles pidada, et transport on kliendi välisukseni, see ei sisalda trappidel transportimist. Trepist transport tuleb meiega eraldi kokku leppida.

Seejärel vajutage nuppu “MINE KASSASSE”

Ostukorv
Kassa

Kassas täitke palun oma andmed ning vaadake üle oma tellimuse andmed. Teie meiliaadress on väga tähtis, sest selle peale saadetakse teile tellimuse kokkuvõte.

Vajutades nupule “ESITA TELLIMUS” saadetakse meile teie ostusoov. Teie ei ole sellel hetkel veel tehingut teinud ning meile raha maksnud. Maksmine käib teie enda soovil interneti pangas tellimuses kirjas olevale pangakontole.

Minkah Fitzpatrick Authentic Jersey