+372 5503191 

info@pelletikamin.ee

 www.facebook.com/Pelletikamin  

Meist

 

 

kamin

Pelletikamin on uudne küttelahendus, mis töötab pelletiga (saepuru graanul). Tegemist on täisautomaatse küttesüsteemiga, mis pakub võimalust hoida ruumis ühtlast temperatuuri. Kamin töötab määratud programmil ning süütamiseks ei vaja inimese abi- seda teeb ta elektriga. Kaminad jagunevad kaheks klassi: KESKKÜTTEKAMINAD ning ÕHKKÜTTEKAMINAD. Kaminaid on saadaval väga erineva võimsuse ja disainiga. Väikeste õhkkütte kaminatega on võimalus kütta väiksemaid pindasid samas suuremate õhkütte- ning keskküttekaminatega on võimalik kütta kuni 250 m² ruume. Pelletikamin pakub võimalust nautida elava tule ürgset ilu samas säilitades lihtsus ja mugavus.

 

Envo OÜ on pelletikaminate müügile spetsialiseerunud ettevõte, kes müüb hooldab ning remondib itaalia tootja Extraflame kaminaid. Envo OÜ on Extraflame ametlik maaletooja.

 

Oleme ainuke ettevõte Eestis, kes omab pädevust saamaks hakkama iga probleemiga, mis puudutab pelletikaminaid. Meie meeskond koosneb spetsialistidest, kes on antud valdkonnas tegutsenud juba aastast 2007 ning seeläbi puutunud kokku kõikvõimalike küsimustega.

Meie mitte ainult ei müü vaid pakume oma klientidele täislahendusi:

 

– Vajaduse väljaselgitamist

– Õige lahenduse ja kamina leidmist

– Kaminate paigaldamist ja seadistamist

– Moodulkorstnate müüki ja paigaldust

– Kaminate hooldust ja remonti

– Kiiret teenindust ja telefonituge

 

Peale kaminate on meie tootevalikus ka pelletikatlad ning põletid tootjalt Moderator. Samuti pakume müügiks suitsutorusid ja moodulkorstnaid igas hinnaklassis.

 

Meie esindussalong asub Tallinnas, kus igapäevaselt on kohal spetsialist, kellega saab konsulteerida kõikide tekkivate küsimuste korral mis puudutavad pelletikütte lahendusi.

Personaalne konsultatsioon on alati TASUTA. Tulge ja astuge meie juurest läbi ning veenduge meie professionaalsuses.

 

Envo OÜ pakub alati parimat hinda! Kui sa oled saanud mõne teise pakkuja käest parema hinna siis tule kindlasti ka meie juurest läbi. TEEME SULLE VEEL PAREMA PAKKUMISE!

hinnagarantii_Pelletikamin2

Minkah Fitzpatrick Authentic Jersey